KOZMETİK 38# L'OREAL COLOR İNFAİLLABLE FAR- 13 BURNİNG BLACK

Merhabaaa... Yine bir far yazısıyla karşınızdayım. Bu far grubunun bloglarda övgülüyle bahsedildiğini görünce indirimsiz bir zamanda rengine bayılarak aldım. Uzun bir süre çekmece nöbetçisi olmak zorunda kaldı maalesef. Çünkü hem çok koyu bir mor- ki mor renk far süren biri değilim-, pırıltılı-ki gündüz çok ağır kaçacağını düşünmüştüm-, sahip olduğum en koyu renkli far vs. vs. gibi sebepler...

Kullanmaya başladığımdan beri elimden düşmüyor. Özellikle altın rengiyle uyumu mükemmel. Göz pınarına ve kirpik dibine altın rengi far ya da kalem çekince muhteşem duruyor hem de o kopkoyuluk biraz hafifliyor. Sim sim durmamasına ise bayılıyorum.

Mars'tan gelen kadın blogunun sahibi Ceren'in bir göz makyajında kullandığını görüp çok beğendim ve aklıma koydum. Cesaret edip sürecektim. Bu kadar tereddütün sebebi makyaj konusunda acemiyim ve gerçekten istikrarsızım:))))) Bir gün iyi yaptığımı başka gün beceremeyebiliyorum. Neyse gelelim benim izlenimlerime:
- Hem toz far gibi göz altlarına dökülme yapmıyor, hem de göz kapağına sürdüğünüz anda toz fara dönüşüyor. İlginç bir yapısı var.
-Farın yoğunluğu kesinlikle kat kat ayarlanabilir. Pigmentasyonu ve kalıcılığı iyi.
-Tek farla dumanlı göz makyajı yapmak mümkün.
-Farklı ışıklarda farklı tonlara bürünebiliyor. Bende mordan ziyade kahve tonu gibi durduğunu söylediler.
-Kapağın içindeki koruma zımbırtısını atmamanızı öneririm. Sıkıştırılmış toz ürün olduğundan azaldıkça dağılmalar olacaktır.
-Bazla da bazsız da çok kalıcı. Topaklanma yapmıyor.
-Dağıtması ve sürmesi kolay.

Kısaca bu ürün beni epey şaşırttı. Kışın sonuna kadar bolca kullanacağım gibi görünüyor. Farklı renklerinden de edineceğim. Smokey makyaj seviyorsanız bayılacaksınız;)

Mutlu günleerrrr:))))))

Yorumlar

 1. Ben bayılırmışım ki o zaman ;))))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. heheh kullanabilirim diyorsan al kuzum. kesinlikle tavsiye ederim. bir sürü de rengi var bu serinin.

   Sil
 2. Siyah rengin içinde bordo ışıltılı bir far aslında morluk barındırmıyor ve gözde kesinlikle daha hoş duruyor güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. bana bordo gibi gelmedi de ondan mor yazdım :) yanar döner gibi göründüğü için sorun yok bence :)) çünkü kabındakiyle gözdeki duruşu farklı. gözde çok daha güzel durduğu kesin:)))

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. aynen muhteşemmm <3 üşenmediğim günler bolca sürüp karıştırıyorum altın rengi ya da mac clubla <3 efsane oluyor.

   Sil
 4. Hani nerde yeni fondöten incelemesi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kullanayım biraz da öyle yazayım dedim.

   Sil
 5. Pigmentasyonu yoğun gözüküyor

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. toz hali pek yoğun sayılmaz aslında orta karar. ama nemli fırçayla uygulayınca yoğunlaşıyor. tercihe bağlı.

   Sil

Yorum Gönder

Popüler Yayınlar